HIZLI OKUMA PROGRAMI 

7 den 77 ye

HIZLI OKUMA ÇOK  KOLAY OLACAK

HIZLI OKUMA PROGRAMI:  Bilgisayarına, tabletine , telefonuna kur, çalışmaya başla, istediğin kadar hızlı oku. 

 Hızlı okuma programı: Her evde, bilgisayarda, tablette ve her telefonda olması gereken, her yaştaki kişilerin kullanması gerekli olan bir programıdır.

-BİLGİSAYAR İÇİN HIZLI OKUMA PROGRAMI

 

     a- Okuma hızını ölç...  İ N D İ R:     ücretsiz

   

       c-Okumanı  500 kelimeye çıkarmak için...... İ N D İ R.

          WhatsApp Web 5367693728 den iste Öğretmenlere üctersiz

 

     d-Okuma hızını 2500 kelimeye çıkarmak için.. İ  N  D  İ  R : 

 

     f-Tablet ve telefoniçin ( telefona)  İ  N  D  İ  R.

 

  Programları indirebilmek için bilgisayarınızda GOOGLE DRİVE olması gereklidir.

 Bu program sayesinde

1-Okuma hatalarınızı düzeltebilirsiniz.

2-Gözlerinizi hızlı görmeye alıştırabilir siniz.

3-Gözlerinizi hızlandırabilirsiniz.

4-Görüş alanınızı genişletebilirsiniz.

5-Okuma hızınızı istediğiniz kadar artırabilirsiniz.

N A S I L M I ? takip et

1-Okuma hatalarınızı düzeltebilirsiniz. Okuma yaparken bir taraftan da okuma şeklinizi kontrol ediniz. Bazı kişiler kelimede bulunan bazı harfleri okumazlar, bazıları da kelimeye harf ekleyerek okurlar. Her ikisi de kelimeyi yanlış okudukları için anlama sorunu ortaya çıkar, anlayamaz döner bir daha okumaya çalışırlar. İşte bu yanlış okumaları bu program sayesinde ortadan kaldıracak ve okumanız ve anlamamanız düzelecektir..

2-Gözlerinizi hızlı görmeye alıştırabilir siniz. Bazı okumacıların yavaş okuma nedeni okudukları kelimeyi yavaş olarak görürler. ‘Hizliokusam’ programı ile gözlerinin kelimeleri görüş hızını artırarak, kelimeleri hızlı görmeye başlayacaksınız. yani kelimeleri hızlı görecek, okumaları da hızlanacaktır.

3-Gözlerinizi hızlandırabilirsiniz. Gözlerimiz kelimeleri yavaş görürken kelimeler arasında da yavaş ilerler. ‘Hizliokusam’ programı ile kelimeleri hızlı görmenin yanında kelimeler arasında da hızlı hareket ederek okuma hızınızı artıracaktır.

4-Görüş alanınızı genişletebilirsiniz. Okum a yaparken bazılarımız küçük kelimeleri bir seferde okur ancak büyük kelimeleri bir seferde okuyamaz hecelere bölerek okurlar .Çünkü görüş alanları dardır .İşte hizliokusam programı ile görüş alanınızı artırarak büyük küçük kelimelerin hepsini okumalarını sağlar.

5-Okuma hızınızı istediğiniz kadar artırabilirsiniz. Okuma hızınızı siz istediğiniz kadar artıracaksınız. İlk önce kelimeleri tek tek okuyarak (bu günkü okuma hızınızda) okuma hızınızı yapılan çalışmalarla 400-450 kelimeye kadar çıkaracaksınız. Daha sonra kelimeleri ikişer ikişer(İki kelime) okuyarak okuma hızınızı iki katına çıkarabileceksiniz. Kelimeleri üçer üçer okuyarak okuma hızınızı 3 katına kadar artırabilecek siniz. Kelimeleri dörder vaya beşer kelime okuyarak okuma hızınızı 4 veya 5 katı daha da artırabilirsiniz. Okuma hızınızı çok daha artırmak isterseniz satır satır okuyarak okuma hızınızı istediğiniz kadar artırabilirsiniz. Her şey siniz isteğinize ve çalışmanıza bağlıdır.

kimler çevrimiçi

67 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Kullanıcılar
106
Makaleler
98
Makale Görünüm Sayısı
355170

Okumanın yolculuğu